Style - Anna Deperas-Lipińska

opinie

"Dzięki Ani, mój styl nabrał bardziej kobiecego charakteru. Już nie narzucam na siebie za dużych bluzek, ani tunik i nauczyłam się dobierać idealne dla siebie spodnie! Zdecydowanie potwierdzam, że strój to jeden z czynników budujących pewność siebie. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej w swoich ciuchach. Po wspólnym przeglądzie szafy, nagle ubieranie stało się proste, bo wszystko do siebie pasuje. Wiem, w jakich kolorach i krojach jest mi najlepiej. Ania nic nie narzuca, ale stara się pogodzić to co lubimy z tym, co modne i w czym dobrze wyglądamy. Spotkanie z Anią zdecydowanie polecam każdej kobiecie, która mówi, że „nie ma się w co ubrać”!"

Aleksandra Ziemska

"Piękno jest w każdej kobiecie, tylko trzeba umieć je odkryć. Współpraca z Anna Deperas-Lipińska była dla mnie ogromną przyjemnością. Odrobina szaleństwa przyda się każdej kobiecie, a tu pojawiła się szansa do puszczenia wodzy fantazji. Ania doradzi lepiej od najlepszej przyjaciółki. Jest profesjonalna, szczera i otwarta. Dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Jak dobierać kolory, oraz jak tworzyć niebanalne stylizacje, które współgrają z typem sylwetki i osobowości. Umiejętności łączenia, dobierania różnych elementów garderoby tak, by ze sobą współgrały oraz stosowania różnego rodzaju dodatków. To są tylko niektóre elementy wiedzy jakie przekazała mi Ania."

Małgorzata Zaremba-Golińska

"Ania doskonale zrozumiała jak chcę wyglądać i w jaki sposób osiągnąć efekt, który sobie wymarzyłam. Wiem, że zakupy które zrobimy razem są tymi właściwymi. Jeśli wiele razy kupowałaś coś co potem i tak lądowało na dnie szafy, z czego i tak nie byłaś do końca zadowolona oraz nie lubisz tracić czasu na bezsensowne łażnie po sklepach albo nie wiesz co do Ciebie pasuje umów się na spotkanie z Anią a na pewno nie pożałujesz :)"

Sylwia Zajączkowska

"Każdemu polecam konsultacje u Ani! Podczas mojej metamorfozy, wydobyła ze mnie piękno, pokazała jak mam się ubierać, dobierać dodatki. Jest niesamowicie ciepłą i energiczną stylistką, która szybko potrafi nawiązać kontakt z drugą osobą. Pokazuje jak bawić się modą, udziela profesjonalnych porad dodatkowo zaraża pozytywną energią, polecam!"

Natalia Blonkowska

"Spotkałam Anię na swojej drodze w momencie, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Chciałam coś zmienić, coś poprawić w swoim wyglądzie, chciałam poczuć się lepiej we własnej skórze, a do tego potrzebowałam Specjalisty przez duże „S” i takim specem okazała się Ania. Warsztaty ze stylistką i zakupy okazały się dla mnie momentem, w którym zaczęłam patrzeć na siebie inaczej, analizować swój wygląd, dobór kolorystyczny jak i make up. Dziś, po kilku latach od naszego pierwszego spotkania wiem, że to właśnie dzięki Ani „mądrzej” podchodzę do swojego zewnętrznego JA"

Aleksandra Kurek

"Ania przewróciła mi w głowie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Polubiłam inne kolory. Wachlarz kolorystyczny jest zawsze ze mną w mojej torebce, w razie "w" jakbym miała chwile zwątpienia. Zakupy, które często dla nas wydają sie bez sensu, bo przecież nic w tych sklepach nie ma i nic nie możemy dla siebie znaleść, z Ania jest inaczej. Otwieramy oczy na inne kroje, kolory, struktury, i jest super, bo podaje nam to co powoduje, generalnie uśmiech na twarzy i zadowolenie z odbicia które widzimy w lustrze. Dowiedziałam sie również jak ważne sa dodatki, jeśli ich nie masz to tak jakbyś zapomniała o bieliźnie! Kiedyś wystarczył mi zegarek, a dziś nie zapominam o jakimś świecidełku:) Ania to z zamiłowania profesjonalista i przemiła osobowość. Aniu dziękuje za te wszystkie lata!"

Agnieszka Mierzejewska

"Pierwsze spotkanie z Anią – przegląd szafy. Obawiałam się, że nic w niej nie zostanie, ale nie było tak źle ;) Ania pokazała mi jak nosić moje stare ubrania, co z czym łączyć, jakie dobrać dodatki i tak z kilku rzeczy stworzyła kilkanaście zestawów na różne okazje. Następnie wspólne zakupy i kolejna obawa – a co jeśli nic mi się nie spodoba i nic nie kupię? Obawy szybko zostały rozwiane. Nowe ubrania, buty, dodatki i znów mogłam tworzyć kolejne zestawy. Ania wyjaśniła mi co i dlaczego do mnie nie pasuje, jak za pomocą ubrań podkreślić moje mocne strony, a jak zamaskować mankamenty. Dzięki temu jestem pewniejsza siebie i lepiej czuję się w swoim ciele. Komplementy słyszane od obcych kobiet i mężczyzn tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że idę w dobrym kierunku :) A to wszystko dzięki Ani :) Czas spędzony z Anią jest prawdziwą przyjemnością. Polecam każdemu:)"

Hanna Kłosowska